Croozer 525 Pokój Trailer rowerowe dla dzieci (czerwony / srebrny / http://utylizowac.info/motoryzacja/wynajem-samochodow-sie-oplaca/ szary)

Croozer przyczepy znane są ich zdolności adaptacji i wysokiej jakości. Croozer 525 Pokój Trailer Bike cechy

tego samego rodzaju doskonałości w niższej cenie urządzenia, która oferuje ogromną wartość. To 2 w 1 jednostka jest nosicielem dziecko, które szybko konwertuje ztego samego rodzaju doskonałości w niższej cenie urządzenia, która oferuje ogromną wartość. To 2 w 1 jednostka jest nosicielem dziecko, które szybko konwertuje z podwójnym wózek na rower treningowy. Jako przyczepa, jaką przywiązuje bezpiecznie do każdego dorosłego roweru przy pomocy ramienia

zaczepowego do przodu i 2-część załącznik oś z tyłu. 20 „koła ze szprychami zapewnia płynne, cichą

jazdę nawet przy prędkości jazdy na rowerze.

Łatwo usunąć ramię

i dołączyć obrotowe koła wózka, a

staje się prawo opcji na spacer lub serii sprawunki pieszo, wraz z wyściełane kierownicy. Croozer 525 kokpit będzie strzegł waszych dzieci bezpieczne i wygodne.

Przednie i tylne zderzaki zapewniają ochronę, a wyściełane 5-punktowe szelki będzie je przytulnie i bezpiecznie. Szeroki rozstaw osi i nisko położony środek ciężkości zapewnia dobrą stabilność w drogi i ścieżki warunkach znacznie odbiegających od idealnych.

Pokrywa pogoda utrzymuje się deszcz i słońce, a po bokach siatki przepuszczające dużo świeżego powietrza.

Wyściełany zagłówek oferuje

dodatkowy komfort i ochronę. Jest dużo miejsca dla dwóch, a solidne ramy, które będą obsługiwać maksymalnie 100lbs. Aby dodać wygody wartości, Croozer 525 Pokój Trailer Bike posiada opatentowany mechanizm, który pozwala na

szybki i zwarty składane do przechowywania i podróżowania. Pobierz jakości Croozer w najlepsze w swojej klasie cenowej.